ANKARA BAROSU STAJYER AVUKATLAR ARASI GELENEKSEL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Ankara Barosu Sportif Etkinlikler Alt Kurulu tarafından düzenlenen "Stajyer Avukatlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası "24.03.2018 tarihinde başladı. Atatürk Anadolu Lisesi'ne ait iki sahada eş zamanlı olarak başlayan maçların başlama vuruşlarını Ankara Barosu Başkan Yardımcısı Av. Erinç Sağkan gerçekleştirdi.

Sportif Etkinlikler Alt Kurulu Başkanı Av. Emrah Daylan ve Başkan Yardımcısı Av. Özge Akyol, turnuvanın 82 kişiden oluşan Sportif Etkinlikler Alt Kurulu üyelerinin büyük özverisi ve çalışmasının sonucunda düzenlendiğini, birleşmelerle birlikte 42 takımın turnuvada yer aldıgını, dolayısıyla katılımın son derece yüksek olduğunu belirtti.

24.03.2018 Cumartesi günü başlayan ve 08.04.2018 günü grup maçlarının tamamlanması hedeflenen turnuva, üst tura çıkan takımların maçlarıyla devam edecek. Turnuvada dereceye giren takımların yedekleri de dahil olmak üzere tüm oyuncularını madalya ve kupaları dışında, kendilerine mesleki anlamda oldukça faydalı olacak sertifika proğramları gibi ödüller  bekliyor.

Tumuvanın birincisini belirleyecek olan ve hakem Selçuk Dereli  tarafından yönetilecek maçın akabinde düzenlenecek bir konserle turnuvanın sonlandırılması hedefleniyor...